Nejnovější recenze ze sekce Brzdové páky na kolo

XLC BL-V12 set černá

XLC BL-V12 set černá

Ověřený zákazník koloshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. listopadu 2023

Zakoupeno v koloshop.cz

• dobře vypadají (matný povrch)

potřeboval jsem krátké brzdové páčky - jsou kratší, než ty, které nahradily, ale mohly by být ještě o kousek kratší...

Shimano BL-MT201 pravá černá

Shimano BL-MT201 pravá černá

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2023

(naposledy upraveno 22. října 2023)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Skutečnost odpovídá popisu
Sram Code RSC levá černá

Sram Code RSC levá černá

kanopi kanopi

Přidáno: 5. září 2023

• barva
  • všechno

Bohužel jsem koupil zase SRAM.
Jsem normální ? Se všemi brzdami SRAM jsem měl vždy problém a zase jsem je koupil. Je to na léčbu.
Proč dávají na trh čtyř pístkové když je to nefunkční ?
Stačí aby vám jeden pístek chodil o malinko volněji a nikdy to neseřídíte protože chodí jinak a neustále šourá o kotouč. Kdybych neměl kolo za 250 tisíc tak to vážně rozbiju.
U dvou pístkových to seřídíte posunutím třmenu ale u 4 pístkových to nejde. Je tam tak minimální vůle že nad tím stráníte moře času a stejně to nejde. Už jen to hrubé seřízení pomocí 2 šroubů které třmen uchytí k rámu je otázka pokus omyl. Vyvarujte se koupě 4 pístkových a kupujte pouze 2 pístkové. Brzdí stejně dobře a nebudete mít neustálý problém s mizerným chozením pístků ve třmeni.
Oni už nevědí jakou udělat změnu aby mohli něco nového uvést na trh tak udělají totální paskvil.
Já osobně SRAM nedoporučuju, nikdo asi nechce aby mu neustále něco šouralo o kouč a nedalo se to seřídit.
SRAM rozhodně NE !!!!
Zlaté SHIMANO.
Pokud se SRAMU moje recenze nelíbí a rádi by to se mnou probrali a nejen toto ale třeba i fatální rozměry pístků v jednou třmeni RS které jsem řešil reklamací Kdy v jednom pístku byly 3 různě rozměry můžou se mi ozvat na mail [email protected] a rád to s nimi proberu, jelikož jsem si zbytečně kupoval nové pístky do třmenu který byl z výroby sprčený.

Ověřený zákazník GLOBAL – SPORT Petr

Přidáno: 26. srpna 2023

Zakoupeno v GLOBAL – SPORT

• Velmi lehké
  • Cenově dostupné
  • Jednoduchá montáž

Super páčky na rozumné peníze

Shimano Deore BL-M4100 MTB/Trekking pravá černá

Shimano Deore BL-M4100 MTB/Trekking pravá černá

Ověřený zákazník koloshop.cz Pavel

Přidáno: 24. května 2023

Zakoupeno v koloshop.cz

Slouží jak má za tu cenu OK

Ověřený zákazník MOJEKOLO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2018

Zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

Prostě deore

Ověřený zákazník MOJEKOLO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2016

Zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

Jsou vhodné jako náhrada na moje starší kolo s V brake. Proto jsem je cíleně hledal, ovšem pouze v tomto e- shopu jsem je našel jako sadu (pravou i levou)

Zobrazuji 1 - 7 ze 7 recenzí